PRIJAVA

 

Registrirani uporabniki

O AJPES

Pooblaščene uradne osebe


Seznam uradnih oseb AJPES, pooblaščenih za:

 

Priimek in ime Delovno mesto
Začetek
veljavnosti
pooblastila
ANDERLIČ MAJA VIŠJI PODROČNI REFERENT I 18. 7. 2018
BABIČ ALEKSANDRA PODROČNI SVETOVALEC III 17.1.2017
BELAC SONJA VIŠJI SVETOVALEC PODROČJA II 2.1.2013
BENASSI LARISA PODROČNI PODSEKRETAR 22.7.2013
BERNE SABINA PODROČNI SVETOVALEC II 11.2.2009
BRDAKIĆ KARMEN PODROČNI SVETOVALEC II 10.5.2016
BURKELJCA BOJANA VIŠJI PODROČNI REFERENT I 9.3.2011
COTIČ MARKOVIČ SAŠA  VIŠJI SVETOVALEC PODROČJA II 21.4.2009
CUKJATI MARTINA PODROČNI SVETOVALEC II 28.9.2018
ČAMPA MITJA VIŠJI SVETOVALEC PODROČJA III 1.2.2007
ČATAR SIMONA VIŠJI SVETOVALEC PODROČJA II 18.1.2008
ČURIČ VESNA PODROČNI SVETOVALEC II 7.9.2015
DOLENC MIRAN VIŠJI SVETOVALEC PODROČJA II 1.7.2005
DOMINKO VESNA PODROČNI SVETOVALEC I 25.11.2016
DREVENŠEK FRANC PODROČNI SVETOVALEC I 5.4.2006
GERJEVIČ BARBARA PODROČNI SVETOVALEC II 20. 9. 2018
GJERGJEK KLAVDIJA VIŠJI SVETOVALEC PODROČJA III 4.12.2014
GOJTANIĆ BARBARA VIŠJI SVETOVALEC PODROČJA III 5.11.2015
GOJTANIĆ MARINA PODROČNI SVETOVALEC II 1.7.2005
GOVEKAR DRAGICA PODROČNI SVETOVALEC I 26.1.2007
HUDOVERNIK VESNA VIŠJI SVETOVALEC PODROČJA III 3.9.2018
JANEŽIČ DUŠAN VIŠJI PODROČNI REFERENT I 18.1.2008
JUVAN AMADEJA PODROČNI SVETOVALEC I 12.6.2006
KAJDIŽ ZDENKA PODROČNI SEKRETAR 1.11.2009
KENDIĆ SABINA PODROČNI SVETOVALEC II 1.12.2017
KERČMAR DONKO MATEJA PODROČNI SVETOVALEC II 2.6.2011
KIRBUS DOROTEJA VIŠJI SVETOVALEC PODROČJA III 13.10.2010
KLEPAČ BARBARA VIŠJI SVETOVALEC PODROČJA II 27.8.2012
KNEZ URŠKA VIŠJI SVETOVALEC PODROČJA III 12.6.2006
KOCJANČIČ SLAVICA VIŠJI SVETOVALEC PODROČJA III 17.11.2005
KOKOL IVAN VIŠJI SVETOVALEC PODROČJA II 6.10.2005
KORELC URŠKA PODROČNI SVETOVALEC II 16.8.2011
KOS MAVER MARA PODROČNI SEKRETAR 1.7.2005
KOVAČIČ MEDARDA VIŠJI SVETOVALEC PODROČJA II 6.10.2005
KRAVANJA SANDI PODROČNI SEKRETAR 2.1.2013
KRŽE ALENKA VIŠJI SVETOVALEC PODROČJA III 1.12.2014
KUSIĆ ZORA PODROČNI SVETOVALEC III 4.1.2016
LEGOVIĆ ANJA PODROČNI SVETOVALEC II 6. 3. 2017
LENARČIČ JANJA PODROČNI SVETOVALEC II 16.8.2011
LIPIČNIK DARJA PODROČNI SEKRETAR 1.7.2005
LORGER SIMONA VIŠJI PODROČNI REFERENT I 10.3.2017
LUGARIČ JELKA PODROČNI SEKRETAR 1.7.2005
MALUS MARIJANA PODROČNI PODSEKRETAR 1.7.2005
MARKIČ MARJETKA PODROČNI SVETOVALEC I 14.12.2007
MARVIN NATAŠA PODROČNI SVETOVALEC II 13.9.2007
MAVER ANDREJA PODROČNI SVETOVALEC II 12.12.2016
MECKAR JULIJANA PODROČNI SVETOVALEC I 1.7.2005
METELKO VERUŠKA PODROČNI SVETOVALEC I 27.8.2012
MOČNIK MARIJA VIŠJI SVETOVALEC PODROČJA II 1.7.2009
MURNC IRENA PODROČNI PODSEKRETAR 6.10.2005
OSTANEK NATAŠA PODROČNI SVETOVALEC I 12.2.2005
PAHOR LIDIJA PODROČNI SVETOVALEC II 7.7.2006
PAPEŽ ANDREJA VIŠJI SVETOVALEC PODROČJA III 6.10.2005
PAULIČ POLONA VIŠJI SVETOVALEC PODROČJA II 18.10.2005
PAVLOVIČ TANJA VIŠJI SVETOVALEC PODROČJA II 1.7.2005
PERKLIČ DARJA PODROČNI SVETOVALEC II 25.10.2018
PODGORŠEK SIMONA PODROČNI SVETOVALEC II 30.5.2016
PORENTA VESNA VIŠJI SVETOVALEC PODROČJA III 11.4.2008
REBEK NIKICA VIŠJI SVETOVALEC PODROČJA II 6.10.2005
RIBARIČ MARIJA PODROČNI SVETOVALEC I 9.3.2011
ROGELJ TINA PODROČNI SVETOVALEC II 14.11.2005
ROŠKAR TOMAŽ PODROČNI SVETOVALEC II 1.10.2005
ROZMAN MANICA PODROČNI SVETOVALEC II 14.6.2016
ROZMAN SONJA PODROČNI SVETOVALEC II 2.7.2010
RUŽIČ ANDREJA PODROČNI PODSEKRETAR 5.1.2006
SKAZA MAJA PODROČNI SVETOVALEC I 22.6.2010
SONC AVSEC MOJCA PODROČNI SVETOVALEC II 26.7.2006
STRGAR ALENKA PODROČNI SVETOVALEC I 7.5.2015
STRNAD ANKA VIŠJI PODROČNI REFERENT I 26.7.2006
ŠIKOVEC MARIJA PODROČNI SVETOVALEC I 11.1.2007
ŠIRCELJ NATAŠA PODROČNI SVETOVALEC I 14.12.2007
ŠKARABOT MOJCA PODROČNI SVETOVALEC I 8.5.2006
ŠKUFCA SANDI VIŠJI SVETOVALEC PODROČJA II 27.8.2012
TAVČAR PANJTAR DAMJANA VIŠJI SVETOVALEC PODROČJA III 6.10.2005
TOME BLANKA VIŠJI SVETOVALEC PODROČJA III 11.4.2008
TOME KARIN VIŠJI PODROČNI REFERENT I 26.7.2006
VODOPIVEC MIRJANA VIŠJI SVETOVALEC PODROČJA III 1.10.2005
VRAN JOŽA VIŠJI SVETOVALEC PODROČJA III 1.10.2005
ZAKRAJŠEK TANJA PODROČNI SVETOVALEC II 8.8.2018
ZALOKAR NATAŠA PODROČNI SVETOVALEC II 22.3.2008
ZAVADLAV UŠAJ ELENA VIŠJI SVETOVALEC PODROČJA III 28.1.2008
ZUPANIČ VESNA PODROČNI SEKRETAR 1.7.2005
ŽGANJAR TOMAŽ PODROČNI SEKRETAR 1.7.2005
ŽNIDARKO TANJA PODROČNI PODSEKRETAR 15.5.2008
Priimek in ime Delovno mesto
Začetek
veljavnosti
pooblastila
ČEFARIN LEONIDA PODROČNI REFERENT 28.6.2006
KALAN ROZALIJA PODROČNI REFERENT 28.6.2006
KOKOL TATJANA PODROČNI REFERENT 5.7.2006
LORGER SIMONA VIŠJI PODROČNI REFERENT I 28.6.2006
MALOVRH BARBARA PODROČNI REFERENT 28.6.2006
PREMUŠ KATJA PODROČNI REFERENT 28.6.2006
ROBLEK JADRANKA PODROČNI REFERENT 28.6.2006
ŠURBEK DRAGICA PODROČNI REFERENT 28.6.2006
ZORKO TATJANA PODROČNI REFERENT 28.6.2006
Priimek in ime Delovno mesto
Začetek
veljavnosti
pooblastila
ADAMIČ BRANKA VIŠJI SVETOVALEC PODROČJA III 21.8.2006
BARBORIČ SLAVKA VIŠJI SVETOVALEC PODROČJA II 18.10.2005
BELAC SONJA VIŠJI SVETOVALEC PODROČJA II 11.6.2013
BENASSI LARISA PODROČNI PODSEKRETAR 18.10.2005
BENČAN TANJA VIŠJI SVETOVALEC PODROČJA III 14.12.2007
BUKOVEC SIMONA VIŠJI SVETOVALEC PODROČJA II 21.8.2006
COTIČ MARKOVIČ SAŠA VIŠJI SVETOVALEC PODROČJA II 21. 3. 2017
ČAMPA MITJA VIŠJI SVETOVALEC PODROČJA III 11.4.2008
ČATAR SIMONA VIŠJI SVETOVALEC PODROČJA II 18.10.2005
DOLENC MIRAN VIŠJI SVETOVALEC PODROČJA II 23.11.2005
DOLINAR ROBERT VIŠJI SVETOVALEC PODROČJA III 8.11.2010
DOMINKO VESNA PODROČNI SVETOVALEC I 18.12.2017
ETEROVIČ DARJA PODROČNI PODSEKRETAR 18.10.2005
FRAS ELIZABETA VIŠJI SVETOVALEC PODROČJA III 18.10.2005
HRIBAR LIDIJA VIŠJI SVETOVALEC PODROČJA III 11.4.2008
HUDOVERNIK VESNA VIŠJI SVETOVALEC PODROČJA III 12.11.2018
KAJDIŽ ZDENKA PODROČNI SEKRETAR 18.10.2005
KIRBUS DOROTEJA VIŠJI SVETOVALEC PODROČJA III 9.10.2015
KNEZ URŠKA VIŠJI SVETOVALEC PODROČJA III 21.7.2011
KOCJANČIČ SLAVICA VIŠJI SVETOVALEC PODROČJA III 23.11.2005
KOKOL IVAN VIŠJI SVETOVALEC PODROČJA II 21.8.2006
KORELC URŠKA PODROČNI SVETOVALEC II 13.11.2017
KOROŠEC BRANKA VIŠJI SVETOVALEC PODROČJA III 18.10.2005
KOS MAVER MARA PODROČNI SEKRETAR 18.10.2005
KOVAČIČ MEDARDA VIŠJI SVETOVALEC PODROČJA II 8.9.2006
KRAVANJA SANDI PODROČNI SEKRETAR 2.1.2013
KRŽE ALENKA VIŠJI SVETOVALEC PODROČJA III 1.12.2014
LIPIČNIK DARJA PODROČNI SEKRETAR 18.10.2005
LUGARIČ JELKA PODROČNI SEKRETAR 18.10.2005
MALUS MARIJANA PODROČNI PODSEKRETAR 18.10.2005
MARIĆ TOMISLAVA PODROČNI SVETOVALEC I 1.12.2013
MOČNIK MARIJA VIŠJI SVETOVALEC PODROČJA II 17.6.2009
MURNC IRENA PODROČNI PODSEKRETAR 18.10.2005
OVEN ALJOŠA VIŠJI SVETOVALEC PODROČJA III 23.11.2005
PAPEŽ ANDREJA VIŠJI SVETOVALEC PODROČJA III 23.11.2005
PAULIČ POLONA VIŠJI SVETOVALEC PODROČJA II 10.8.2006
PAVLOVIČ TANJA VIŠJI SVETOVALEC PODROČJA II 8.9.2006
RIHTARŠIČ URŠKA VIŠJI SVETOVALEC PODROČJA II 18.10.2005
RIHTER ANDREJA VIŠJI SVETOVALEC PODROČJA III 23.11.2005
RUŽIČ ANDREJA PODROČNI PODSEKRETAR 21.8.2006
ŠKRJANEC MARIJA VIŠJI SVETOVALEC PODROČJA III 18.10.2005
TAVČAR PANJTAR DAMJANA VIŠJI SVETOVALEC PODROČJA III 18.8.2006
TERBUC MUNDA ANDREJA VIŠJI SVETOVALEC PODROČJA II 21.8.2006
TOPOLE ANDREJA VIŠJI SVETOVALEC PODROČJA III 18.1.2008

UČAKAR KATJA

VIŠJI SVETOVALEC PODROČJA II 13.11.2017
VODOPIVEC MIRJANA VIŠJI SVETOVALEC PODROČJA III 23.11.2005
VRAN JOŽA VIŠJI SVETOVALEC PODROČJA III 23.11.2005
ZAJŠEK ALBINA VIŠJI SVETOVALEC PODROČJA III 4.7.2010
ZAVADLAV UŠAJ ELENA VIŠJI SVETOVALEC PODROČJA III 5.4.2013
ZUPANIČ VESNA PODROČNI SEKRETAR 21.8.2006
ŽGANJAR TOMAŽ PODROČNI SEKRETAR 18.10.2005
ŽLAUS MARJAN VIŠJI SVETOVALEC PODROČJA III 23.1.2008
ŽNIDARKO TANJA PODROČNI PODSEKRETAR 15.3.2013
Priimek in ime Delovno mesto
Začetek
veljavnosti
pooblastila
BOGATAJ POLONCA PODROČNI PODSEKRETAR 7.9.2009
BUKOVEC SIMONA VIŠJI SVETOVALEC PODROČJA II 3.3.2010
DOVŽAN JOŽE VIŠJI PODROČNI REFERENT I 6.1.2014
GJERGJEK KLAVDIJA VIŠJI SVETOVALEC PODROČJA III 3.3.2010
KAJDIŽ ZDENKA PODROČNI SEKRETAR 8.8.2016
KRAMAR ANDREJ VIŠJI SVETOVALEC PODROČJA II 22.3.2016
SLAK BRIGITA VIŠJI SVETOVALEC PODROČJA II 24.12.2013
Priimek in ime Delovno mesto
Začetek
veljavnosti
pooblastila
BARBORIČ SLAVKA VIŠJI SVETOVALEC PODROČJA II 22.2.2010
BENASSI LARISA PODROČNI PODSEKRETAR 2.1.2013
BENČAN TANJA VIŠJI SVETOVALEC PODROČJA III 22.2.2010
BUKOVEC SIMONA VIŠJI SVETOVALEC PODROČJA II 22.2.2010
ČAMPA KATARINA VIŠJI SVETOVALEC PODROČJA I 22.2.2010
ČATAR SIMONA VIŠJI SVETOVALEC PODROČJA II 22.2.2010
GJERGJEK KLAVDIJA VIŠJI SVETOVALEC PODROČJA III 22.2.2010
KAJDIŽ ZDENKA PODROČNI SEKRETAR 22.2.2010
KOS MAVER MARA PODROČNI SEKRETAR 22.2.2010
KOVAČIČ MEDARDA VIŠJI SVETOVALEC PODROČJA II 22.2.2010
KRAVANJA SANDI PODROČNI SEKRETAR 2.1.2013
LIPIČNIK DARJA PODROČNI SEKRETAR 22.2.2010
LUGARIČ JELKA PODROČNI SEKRETAR 22.2.2010
MALUS MARIJANA PODROČNI PODSEKRETAR 22.2.2010
MASLE MARINA PODROČNI PODSEKRETAR 22.2.2010
MOČNIK MARIJA VIŠJI SVETOVALEC PODROČJA II 22.2.2010
MURNC IRENA PODROČNI PODSEKRETAR 22.2.2010
PAPEŽ ANDREJA VIŠJI SVETOVALEC PODROČJA III 22.2.2010
PAULIČ POLONA VIŠJI SVETOVALEC PODROČJA II 22.2.2010
RIHTARŠIČ URŠKA VIŠJI SVETOVALEC PODROČJA II 22.2.2010
RUŽIČ ANDREJA PODROČNI PODSEKRETAR 22.2.2010
ŠIKOVEC MARIJA PODROČNI SVETOVALEC I 22.2.2010
ŠIRAJ MARJAN PODROČNI SEKRETAR 22.2.2010
ŠPRAJC TUREK DIJANA VIŠJI SVETOVALEC PODROČJA II 31.1.2014
TAVČAR PANJTAR DAMJANA VIŠJI SVETOVALEC PODROČJA III 22.2.2010
ZAJŠEK ALBINA VIŠJI SVETOVALEC PODROČJA III 22.2.2010
ZUPANIČ VESNA PODROČNI SEKRETAR 22.2.2010
ŽGANJAR TOMAŽ PODROČNI SEKRETAR 22.2.2010
Priimek in ime Delovno mesto
Začetek
veljavnosti
pooblastila
BABIČ ALEKSANDRA PODROČNI SVETOVALEC III 21.9.2016
BUKOVEC SIMONA VIŠJI SVETOVALEC PODROČJA II 1.7.2010
COTIČ MARKOVIČ SAŠA VIŠJI SVETOVALEC PODROČJA II 4.3.2013
ČATAR SIMONA VIŠJI SVETOVALEC PODROČJA II 12.1.2011
FRAS ELIZABETA VIŠJI SVETOVALEC PODROČJA III 1.7.2010
GOJTANIĆ BARBARA VIŠJI SVETOVALEC PODROČJA  III 10.6.2013
KAJDIŽ ZDENKA PODROČNI SEKRETAR  28.10.2010
KORELC URŠKA PODROČNI SVETOVALEC II 16.8.2011
KREVH MARTINA PODROČNI SVETOVALEC II 13.5.2015
MASTNAK SONJA PODROČNI SVETOVALEC II 20.1.2016
MIŽE BARBARA PODROČNI SVETOVALEC II 12.1.2015
PAPEŽ ANDREJA VIŠJI SVETOVALEC PODROČJA III 1.7.2010
PERKLIČ DARJA PODROČNI SVETOVALEC II 25.10.2018
ROGELJ TINA PODROČNI SVETOVALEC II 1.7.2010
SLAPAR ALENKA VIŠJI PODROČNI REFERENT I 28.10.2010
SLIVNIKAR SILVA VIŠJI PODROČNI REFERENT I 1.7.2010
ŠIKOVEC MARIJA PODROČNI SVETOVALEC I 21.11.2011
ŠINKOVEC MAJA VIŠJI PODROČNI REFERENT I 23.4.2015
VIDMAR KLAVDIJA PODROČNI SVETOVALEC II 15.2.2012
ZAJŠEK ALBINA VIŠJI SVETOVALEC PODROČJA III 1.7.2010
ZALOŽNIK IVICA VIŠJI PODROČNI REFERENT I 12.1.2011

 

Priimek in ime Delovno mesto
Začetek
veljavnosti
pooblastila
GROŠELJ NEDA VIŠJI SVETOVALEC PODROČJA I 15.7.2011
KAJDIŽ ZDENKA PODROČNI SEKRETAR 8.8.2016
ŠLIBAR VENDE MARINKA PODROČNI PODSEKRETAR 17.9.2014

VEBER TINA

VIŠJI SVETOVALEC PODROČJA I 29. 5. 2018
Priimek in ime Delovno mesto
Začetek
veljavnosti
pooblastila
ČURIČ VESNA PODROČNI SVETOVALEC II 1.7.2015
DOMINKO VESNA PODROČNI SVETOVALEC I 6.4.2018
DREVENŠEK FRANC PODROČNI SVETOVALEC I 1.7.2015
HUDOVERNIK VESNA VIŠJI SVETOVALEC PODROČJA III 19.9.2018
KIRBUS DOROTEJA VIŠJI SVETOVALEC PODROČJA III 1.7.2015
KOKOL IVAN VIŠJI SVETOVALEC PODROČJA II 1.7.2015
KOKOL TATJANA PODROČNI REFERENT 1.7.2015
KUSIĆ ZORA PODROČNI SVETOVALEC III 9.3.2016
MARVIN NATAŠA PODROČNI SVETOVALEC II 1.7.2015
MOČNIK MARIJA VIŠJI SVETOVALEC PODROČJA II 1.7.2015
PAVLOVIČ TANJA VIŠJI SVETOVALEC PODROČJA II 1.7.2015
PODGORŠEK SIMONA PODROČNI SVETOVALEC II 19.9.2018
ŠKARABOT MOJCA PODROČNI SVETOVALEC I 11.9.2015
VODOPIVEC MIRJANA VIŠJI SVETOVALEC PODROČJA III 1.7.2015
ZAVADLAV UŠAJ ELENA VIŠJI SVETOVALEC PODROČJA III 1.7.2015
ŽNIDARKO TANJA PODROČNI PODSEKRETAR 1.7.2015

*9. člen Uredbe o upravnem poslovanju (Uradni list RS, št. 9/18)




OBVESTILO O UPORABI PIŠKOTKOV
Spletni portal uporablja piškotke za izboljšanje delovanja spletnih storitev. Ali se strinjate, da na vaš računalnik naložimo piškotke za ta namen?